علت های مهم محبوبیت استفاده از لیزر های موهای زائد چیست

علل اصلی محبوبیت استفاده از لیزر های موهای زائد چیست

اکثر افراد به خصوص بانوان همواره بدنبال یافتن بهترین شیوه ها جهت از بین بردن موهای زائد می باشند. استفاده از بسیاری از روش ها از جمله روش های سنتی مانند تراشیدن ناحیه مورد نظر با تیغ، استفاده از مواد موبر، استفاده از موم جهت از بین بردن موهای زائد از ریشه و همچنین انواع روش های سنتی دیگر از جمله مواردی هستند که بیشتر ما یکی از آنها و یا چند روش آن را تجربه نموده ایم. بنابراین بهتر است اینگونه بیان کنیم که تمامی افراد بدنبال روشی هستند که نیاز به تکرار مجدد در یک بازه زمانی کوتاه را نداشته باشد و بتوانند از شر آنها بطور دائم و یا برای مدت زمانی طولانی راحت شوند.

استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه یکی از پرطرفدارترین شیوه ها جهت حذف موهای زائد در اکثر کشورهای دنیا محسوب می گردد. مورد استقبال قرار گرفتن این شیوه تا حدی است که بیشتر شرکت های سازنده این نوع تجهیزات پزشکی هر روزه بدنبال استفاده به روزترین تکنولوژی ها در ساخت این تجهیزات و دستگاه ها هستند تا بتوانند بهترین نتایج را با حداقل عوارض برای افراد به ارمغان بیاورند. از جمله مزایای مهم دستگاه های لیزر موهای زائد می توان به بدون عارضه بودن این شیوه، اثربخشی بسیار مناسب آن، عدم نیاز به تکرار مجدد در بازه زمانی های کوتاه و دردسترس بودن آن از نظر هزینه اشاره نمود. از جمله دستگاه های لیزر به روز دنیا می توان به دستگاه لیزر دایود ویکینی، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین و دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو اشاره نمود. تمامی این دستگاه ها علاوه برداشتن مجوزهای داخلی دارای تمامی گواهینامه های معتبر بین المللی مانند FDA‌ نیز می باشند و عملکرد تاثیرگذار خود را سال هاست که در اکثر کشورها و همچنین ایران به خوبی به اثبات رسانیده اند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

تفاوت دستگاه های لیزر موهای زائد در چیست

ی خرداد 7 , 1402
استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد امروزه تا حد بسیار قابل توجهی مورد اسقبال قرار گرفته است. از جمله دلایل این محبوبیت بدون عارضه بودن این شیوه در کنار نتیجه بخشی بسیار بالای این روش و همچنین عدم نیاز به تکرار مجدد آن در یک بازه زمانی کوتاه می باشد. […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها