دستگاه فتوداینامیک لایت تراپی PDT Kernel LED

نوردرمانی فتوتراپی لایت تراپی

دستگاه فتوداینامیک لایت تراپی PDT Kernel LED

دستگاه جوانسازی و روشن کننده پوست فتوداینامیک KN7000D ، دستگاه لایت تراپی و فتوداینامیک LED Kernel ، دستگاه درمان زخم و التهاب با تکنولوژی LED تراپی ، خرید دستگاه جوانسازی فتوداینامیک PDT ، فروش دستگاه رفع تیرگی و لکهای پوست Kernel KN7000D ، قیمت دستگاه نوردرمانی و LED تراپی Kernel PDT جهت درمان التهاب و تحریک کلاژن و آلاستین پوست ، مهارکننده ملانین بیش از حد و درمان پیگمانته پوست LED Kernel ، محرک رشد مو و درمان سریع زخمها ، آنتی باکتریال و درمان جوانسازی پوست Kernel KN7000D ، دستگاه نوردرمانی کاهش اضطراب و افسردگی و آرامش بخش با تاییدیه FDA آمریکا :

دستگاه نوردرمانی فتوداینامیک LED به عنوان دستگاهی با آخرین تکنولوژی است،‌ دستگاه درمانی PDT‌ با لامپ LED‌ با طول موجهای متنوع برای زیبایی صورت و بدن و جوانسازی از امواج ژنتیکی بیولوژیکال به عنوان منبع نوری با تکنولوژی ارسال نور خاصی (بدون هیچگونه اثر حرارتی) استفاده می کند. در طی فرآیند درمان یک کلاژن حساس به نور می بایست مورد استفاده قرار گیرد. این کار می تواند باعث بهبود قابلیت زیستن سلول، بهبود سوخت و ساز، ساخت بافت فیبری و کلاژن پوست گردد. ضمنا این کار سلول خواری سلول های سفید خون را افزایش می دهد و سپس اثر ترمیمی،‌ جوانسازی، درمان آکنه را ایجاد نماید.

درمان فتوداینامیک بدون نیاز به دارو چگونه است ؟

درمان فتوداینامیک PDT ( بدون نیاز به دارو ) از تکنیک LED تراپی استفاده می کند که با استفاده از مواد نیمه هادی مخصوص یک نور تک طول موج تحت عملکرد یک میدان الکتریکی خارجی ساطع کرده و طول موج های مختلف نور را از طریق LED های گوناگون تشکیل می دهد و توان های مختلف را به سطح پوست با علائم مختلف اعمال می نماید، بنابراین این دستگاه اثر بیولوژیکی نور را بر بخش های تابیده شده بطور موثری وارد مینماید.

با این مکانیزم فعالیت سلول ها افزایش می یابد، سوخت و ساز سلول ها بهبود یافته و پوست مقدار زیادی از بافت کلاژن و فیبری را ترشح کرده و می سازد. در همان لحظه می تواند متابولیسم شیمیایی را بوسیله باسیل های آکنه فعال کند و به سرعت کورک و جوش های آکنه را بوسیله عملکرد phototoxic و مرگ سلولی برطرف نماید. که در نتیجه آن بهبود زخم، رشد آکنه و رفع التهاب پوست بهبود خواهد یافت.

امروزه از دیودهای ساطع کننده نور یا LED ها به عنوان منبع نور استفاده می شود. نور درمانی LED مورد پذیرش سازمان FDA قرار گرفته و نخستین بار دانشمندان ناسا آن را مورد بررسی قرار دادند. آنها در اوایل دهه ۱۹۹۰ متوجه تاثیر مثبت نور ساطع شده از دیودهای LED بر درمان بیماریهای پوستی و تاثیر بر آن شدند.

لایت تراپی یا LED تراپی یک روش غیرتهاجمی نور درمانی یا لایت تراپی که “ فوتو تراپی PDT بدون نیاز به دارو ” نیز خوانده می شود یک روش درمانی است که در آن با قرار دادن فرد در مقابل نور به درمان بیماری او اقدام می شود. نوری که به فرد تابیده می شود می تواند نور طبیعی و یا طول موج خاصی از نور باشد.

مزایای درمان فتوداینامیک چیست ؟

راهکاری برای اثر آنتیوبتیک های خوراکی برای درمان آکنه فراهم می سازد.
درمان سریع و راحت می باشد، به استراحت پس از درمان (مرخصی درمان) نیاز ندارد.
سوزش پوست ایجاد نمیکند، پدیده حساسیت به نور ندارد، فرآیند درمان بسیار ساده است و همچنین بدون هیچگونه دردی است.

مشخصات دستگاه فتوداینامیک و لایت تراپی LED KN-7000D :

مناسب برای درمان آکنه ، حذف التهاب و بهبود اثر زخم های روی پوست.
منبع نوری ماتریسی SMD‌ توان بالا ، با آرایش نفوذ بالا ، شدت پرتو افکنی بالاتر و تابش (SPOT) نور یکنواخت.
منبع نوری تک، منبع نوری ۲ تایی، منبع نوری ۳ تایی، تمامی این ها می توانند در یک سری (head) ترکیب و جمع شوند.
طراحی بدنه که دارای حرکت آزادانه است این امکان را فراهم می سازد تا منبع نوری در هر زاویه ای بتواند قرار بگیرد.
یک صفحه لمسی ۸ اینچی و طراحی GUI راحت برای کاربر کار و عملکرد دستگاه را بسیار راحت و روان می سازد.
داشتن مد تنظیم نور جهت کالیبره بودن شدت تشعشع دقت درمان را تضمین می کند.
وجود ۵ نوع برنامه درمانی قابل ذخیره شدن در دستگاه، کابرد دستگاه را برای کاربر با انتخاب یک دکمه راحت و آسان می سازد.
تشعشع متداوم و منقطع عملکردی را بوجود آورده که موجب میگردد بتوان احتیاجات کلینیکی و درمانی مختلفی را پاسخگو بود.
صدای مورد پسند و خاص و گرم دستگاه موجب می گردد تا مریض یک آسایش و امنیت و راحتی را در طول درمان تجربه کند.
کلید و رمز ورود دو مرحله ای این دستگاه، عملکرد این دستگاه را امن تر می سازد.
منبع نوری با خلوص بالا ، عملکرد غیر تهاجمی، بدون هیچگونه اثرات جانبی از جمله مزایای این دستگاه می باشند.

اندیکاسیون های درمانی دستگاه LED تراپی و فتوداینامیک LED KN-7000D :

بهبود آکنه ، حذف آکنه ، درمان سریع و موثر آنها
بهبود رگه های قرمز ، روزاسه ،‌ التهابات پوستی و لکها.
بهبود زخم و اسکار (جای زخم) ، خطوط روی پوست و آرام سازی (relax کردن) بدن.
بهبود منافذ بزرگ ، جوانسازی ، درمان سطح زبر و زمخت پوست.
ترمیم سوختگی ناشی از بیماری، آبله، تاول، جوش ها و پیگمنت های پوستی ناشی از جوش های عصبی.
از بین بردن خستگی و استرس و بهبود کیفیت خواب و استراحت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید . خرید بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش امکان پذیر می باشد .تلفن تماس با واحد مشاوره و فروش مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

 

پست بعدی

دستگاه لیزر کیوسوییچ رفع تاتو Qswitch Laser Neosys

س خرداد 10 , 1401
دستگاه لیزر کیوسوییچ رفع تاتو و خالکوبی Qswitch Laser Neosys خرید لیزر پاک کردن تاتو و خالکوبی کیوسوییچ Qswitch Laser Neosys ، فروش دستگاه لیزر کیوسوییچ حذف لک و کک و مک و خالکوبی Neosys Qswitch Laser ، قیمت جدیدترین دستگاه درمان تاتو و خالکوبی و ضایعات پیگمانته Qswitch Laser […]
دستگاه لیزر کیوسوییچ

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها