لیزر لیپولیز لی شیپ لاغری موضعی Leshape Laser

لیزر لیپولیزر لاغری موضعی لیشیپ Leshape Laser

لیزر لیپولیزر لاغری موضعی لی شیپ Leshape Laser

دستگاه قدرتمند لاغری موضعی GTG LeShape لیزر لیپولیز لی شیپ از جدیدترین متدولوژی به نام مکانیسم آپوپتوز برای کانتورینگ بدن استفاده می کند و یک درمان غیر تهاجمی است . لیزر لاغری LeShape با عبور از نور لیزر دیودی ۱۰۶۰ نانومتری از طریق پوست برای رسیدن به دمای هدف ۴۲ تا ۴۷ درجه سانتی گراد ، انرژی گرمایی را به لایه چربی زیر پوستی مورد نظر رسانده و سلول های چربی را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث القاء آپوپتوز می شود . این سیستم می تواند با ایجاد اختلال در سلول های چربی زیر جلدی ، چربی را به صورت کاملا غیر تهاجمی کاهش دهد و از بین ببرد . دارای سیستم کاربردی انعطاف پذیر برای درمان مناطق مختلف آناتومیکی بدن مانند شکم ، ران و پهلو است.

دستگاه لیزر لیپولیز لی شیپ Leshape Laser یک درمان ایمن و سریع و کارآمد جهت پیکرتراشی است که با استفاده از انرژی لیزر هایپرترمیک بصورت غیر تهاجمی و بدون نیاز به دوران نقاهت اقدام به لیپولیز میکند . دستگاه لیزر لی شیپ اولین لیزر پرتوان ۱۰۶۰ نانومتری غیرتهاجمی در حوزه لاغری موضعی در جهان میباشد . درمان با این لیزر بسیار سریع بوده و در طی ۲۵ دقیقه جلسه درمان به اتمام میرسد .

در طی یک تا دو جلسه درمانی حدود ۲۴ درصد از ضخامت توده چربی در ناحیه تحت درمان برای همیشه از بین میرود . در این دستگاه از ۴ منبع لیزر دایودی استفاده میگردد که با توجه به دسترسی آسان به بافت هیپودرم میتواند در تمام تیپ های بدنی و پوستی مورد استفاده قرار یگیرد . مجهز بودن به سیستم خنک کننده قوی در این دستگاه درمانی بدون درد و مناسب را برای بیمار به ارمغان میاورد .

لیزر لاغری لی شیپ یا Le Shape با دایود ۱۰۶۰ نانومتری خود تا ۲۴% چربی ها را به صورت موضعی از بین برده و این چربی های آب شده از طریق ادرار و مدفوع دفع خواهد شد طول موج این دستگاه یکی از بالاترین ها در نوع خوب بوده و سلول چربی زیر جلدی را گرم می کند و باعث اختلال در سلول آن می شود لیپیدهای خارج از سلول و زباله های سلولی به طور طبیعی توسط بدن در عرض ۳ ماه تخلیه می شوند از این جهت است که ما دستگاه لی شیپ را قویترین در نوع خود میدانیم .

روش درمان با لیزر لیپولیز لی شیپ Leshape به این صورت است که ابتدا انتخاب ناحیه هدف برای درمان را انجام میدهیم و قسمت هایی مانند شکم ،پهلو، بازوها، رانها را انتخاب میکتیم ، پس از قرار گرفتن هندپیس ها روی ناحیه مشخص شده، چربی های زیرپوستی به مدت ۲۵ دقیقه با تابش پرتو لیزری در دمای ۴۲ الی ۴۷ درجه سانتی گراد و تکنولوژی هایپرترمیک قرار گرفته و ذوب می شوند سپس چربی های ذوب شده از طریق سیستم لنفاوی بدن دفع می شود و نیازی به شیوه های جراحی تهاجمی برای ساکشن و خارج کردن آن ها نیست .

انرژی لیزر دستگاه لی شیپ به پوست نفوذ کرده و تنها سلول های چربی را تا جایی که آسیب ببینند گرم می کند و روی بافت های دیگر تاثیر نمی گذارد . طی روزها و هفته های بعد بدن آن ها را از طریق سیستم لنفاوی دفع می کند . شما باید در عرض ۶ هفته متوجه تغییرات شده و نتایج کامل را ۳ ماه پس از لی شیپ مشاهده خواهید کرد .

ویژگی های لیزر لی شیپ Leshape :

تغییر شکل و فرم دهی به بدن
از دست دادن چربی های موضعی
کاهش بافت سلولیت
درمان سریع فقط در ۲۵ دقیقه در هر ناحیه
لیفت کردن پوست شل
چین و چروک و خطوط محو میشود
در بین رفتن در ضخامت چربی های زیر پوستی در ۲ جلسه
دارا بودن ۴ منبع لیزری دایود با عمق نفوذ بالا
بافت بدن را سفت و عضلانی میکند
کاهش چربی های پوستی
دارای ۴ هندپیس برای نواحی مختلف بدن همزمان
سیستم خنک کننده ویژه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید . خرید بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش امکان پذیر می باشد .
تلفن تماس با واحد مشاوره و فروش مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

 

پست بعدی

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت چیست

س فروردین 2 , 1401
همواره یکی از دغدغه های اکثر افراد به خصوص بانوان حذف موهای زائد به روشی است که کمترین عوارض و بیشترین ماندگاری را داشته باشد، بوده است. بنابراین استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد یکی از پرطرفدارترین شیوه ها در جهان امروز است، زیرا علاوه بر ایمن بودن این […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها