مراقبت های لازم پس از انجام لیزر موهای زائد چیست

مراقبت های لازم پس از انجام لیزر موهای زائد چیست

استفاده از دستگاه لیزر مو جهت حذف موهای زائد با توجه به مزایای گسترده آن یکی از محبوب ترین شیوه ها محسوب می گردد. از جمله مهمترین دلایل این مسئله اثربخشی بالای این شیوه در کنار راحتی و سهولت انجام این فرآیند و همچنین بدون عارضه بودن این شیوه می باشد. بنابراین می توان گفت استفاده از سیستم لیزر مو به طور گسترده ای مورد توجه قرار گرفته است.

رعایت برخی نکات و در انجام لیزر مو می تواند موثر بوده و به بدون عارضه بودن این شیوه هرچند گذرا نیز کمک شایانی نماید. عدم استفاده از روش های مختلف سولار کردن پوست بعد از انجام لیزر تا چند هفته از جمله مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد. همچنین بعد از انجام لیزر به خصوص در ساعت های اولیه سعی کنید در برابر نور مستقیم خورشید قرار نداشته باشید. استفاده مداوم از کرم ضدآفتاب از جمله مسائل مهم دیگری است که باید حتما بعد از انجام لیزر مدنظر قرار گیرد. همچنین نکته بسیار مهم دیگر عدم استفاده از کرم های پوستی بدون تجویز پزشک می باشد. در واقع باید حتما برای استفاده از هر نوع کرم های پوستی با پزشک در این خصوص مشورت نمایید تا از هرگونه آسیب احتمالی جلوگیری به عمل آید.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

خرید دستگاه کولینگ لیزر الکساندرایت کرایو کولکس

ی اردیبهشت 9 , 1403
  خرید دستگاه کولینگ لیزر الکساندرایت کولکس معروف به زیمر ایرانی خرید تجهیزات پزشکی خنک کننده با توجه به اهمیت آن در لیزر پزشکی به چالش اساسی برای کلینیک های تخصصی تبدیل شده است. برای کلینیک ها ضروری است که گزینه مناسب را انتخاب کنند تا بتوانند درمانی بدون درد […]
خرید دستگاه کولینگ لیزر الکساندرایت کرایو کولکس

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها