مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت چیست

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت چیست

همواره یکی از دغدغه های اکثر افراد به خصوص بانوان حذف موهای زائد به روشی است که کمترین عوارض و بیشترین ماندگاری را داشته باشد، بوده است. بنابراین استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد یکی از پرطرفدارترین شیوه ها در جهان امروز است، زیرا علاوه بر ایمن بودن این روش ماندگاری بالا یکی از مهمترین مزایای لیزرها جهت اینکار محسوب می گردد. روش ها و دستگاه های زیادی برای حذف موهای زائد توسط کمپانی های مختلف طراحی و ساخته شده است. ولی به جرات می توان گفت دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از بهترین روش ها و دستگاه های ساخته شده در این زمینه می باشد.

عملکرد لیزر الکساندرایت به گونه ای است که طول موج با انرژی بالا به ناحیه هدف تابیده شده و بدون هیچگونه آسیب به لایه های پوستی فولیکول مو را هدف می گیرد و موجب از بین رفتن موهای زائد می گردد. لیزر الکساندرایت با توجه به طول موجی که دارد برای پوست های روشن با موهای تیره مناسب تر بوده، البته دستگاه ترکیبی الکس و اندیگ وجود دارند که می توانند تیپ های مختلف پوستی را پوشش دهند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ایمکاس پاریس

ی خرداد 1 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ایمکاس پاریس حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در همایش و نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ایمکاس پاریس در کشور فرانسه ، در این کنگره شرکت پیشرو طب پرشیا و کمپانی آیلودا کره جنوبی که نماینده انحصاری آن در ایران شرکت پیشرو […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها