مناسب ترین دستگاه کولینگ لیزر الکساندرایت چیست

مناسب ترین دستگاه کولینگ لیزر الکساندرایت چیست

استفاده از لیزرهای موهای زائد با توجه به اثربخشی بسیار مناسب و بدون عارضه بودن این شیوه یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد می باشد. به همین علت هر روزه دستگاه های لیزر جدیدتر و در کنار آن شیوه های مناسب تر و موثرتری برای حذف موهای زائد توسط شرکت های تجهیزات پزشکی عرضه می گردد. بدون عارضه کردن این شیوه حتی برای کوتاه مدت و همچنین راحت بودن و بدون درد کردن این روش نی ز مسئله مهمی است که توسط شرکت های سازنده تجهیزات پزشکی بررسی می گردد و روش های نوین و سازنده برای آن ارائه می گردد.

دستگاه لیزر مو با استفاده از اشعه لیزر با عث از بین بردن فولیکول های مو می گردد. اینکار موجب ایجاد گرما و در مواقعی سوزش و قرمزی پوست در آن ناحیه خواهد شد. در نتیجه ممکن است پوست برای چند روز یا چند ساعت بعد از درمان ملتهب باشد و همچنین در زمان تابش نور لیزر به پوست سوزش کمی فرد احساس نماید. دستگاه کولینگ به طور همزمان به پوست در زمان درمان توسط لیزر الکساندرایت هوای سرد را به پوست اعمال می نماید. اینکار موجب خنک شدن سطح پوست در زمان درمان گشته و موجب خواهد شد فرد احساس سوزش نداشته باشد. همچنین از التهاب پوست بعد از درمان نیز بسیار کاسته و اثربخشی بهتر را نیز حتی در فرآیند درمان به همراه خواهد داشت. از جمله بهترین و مناسب ترین دستگاه کولینگ، می توان به دستگاه کولکس اشاره نمود. این دستگاه ساخت شرکت پیشروطب پرشیا بوده که با کیفیت بسیار بالا و اثربخشی مناسب می باشد. دستگاه کولکس را می توان یک دستگاه کولینگ بسیار مناسب برای لیزر الکساندرایت نابلکس، لیزر الکساندرایت کندلا و لیزر الکساندرایت دکا نیز دانست.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

 

 

پست بعدی

تفاوت عملکرد مابین دستگاه های لیزر موهای زائد در چیست

د فروردین 20 , 1403
با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد این مسئله که عملکرد لیزرهای موهای زائد با یکدیگر چه تفاوتی دارند مطلبی است که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت می باشد. با توجه به عملکرد بسیار مناسب این دستگاه ها در کنار بدون عارضه بودن آنها به […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها