مهمترین تفاوت مابین لیزر دایود و لیزر الکساندرایت چیست

مهمترین تفاوت مابین لیزر دایود و لیزر الکساندرایت چیست

استفاده از دستگاه های لیزر جهت حذف موهای زائد با توجه به مزایای بسیار زیاد آن مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است. اثربخشی مناسب این شیوه در کنار بدون عارضه بودن آنها و همچنین هزینه مناسب و عدم نیاز به تکرار مجدد در یک بازه زمانی کوتاه پس از سپری کردن یک دوره کامل درمانی از جمله مزایای این روش می باشد.

به همین علت بسیاری از شرکت های تولید کننده دستگاه های زیبایی به دنبال تکنولوژی های جدید برای تولید دستگاه های لیزر مو به روز با عملکردی بهتر و موثرتر هستند. دستگاه لیزر الکساندرایت که از جمله جدیدترین تکنولوژی مورد استفاده در لیزرهای موهای زائد می باشند، با استفاده از یک منبع نوری جامد طول موجی حدود ۷۵۰ نانومتر را تولید نموده و اثربخشی بسیار مناسبی را دارد. در ساختار این دستگاه هیچ نیازی به تماس هندپیس دستگاه با پوست بیمار بر خلاف لیزر دایودها برای انتقال انرژی لیزر وجود نداشته و اصطلاحا به لیزرهای الکساندرایت دستگاه های لیزر غیر تماسی گفته می شود. از جمله بهترین برندهای لیزرهای الکساندرایت، لیزر الکسانداریت نابلکس، لیزر الکسانداریت پنتو، لیزر الکساندرایت کندلا(اصلی) و لیزر الکساندرایت نابلین را می توان نام برد. تمامی این دستگاه ها دارای گواهینامه های معتبر بین المللی بوده و همچنین تمامی مجوزهای داخلی معتبر را جهت استفاده در کشور دارند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

خرید لیزر الکساندرایت کندلا یا خرید الکساندرایت نابلکس ؟

ج خرداد 11 , 1403
خرید لیزر الکساندرایت کندلا Candela یا خرید لیزر نابلکس Noblex کدام مناسب تر میباشد ؟ وقتی صحبت از سرمایه گذاری در تجهیزات لیزری با کیفیت بالا و خرید لیزر الکساندرایت کندلا یا لیزر الکساندرایت نابلکس می شود، انتخاب بین دو دستگاه لیزر Alexandrite Candela و لیزر Alexandrite Noblex می تواند […]
خرید لیزر الکساندرایت کندلا Candela یا خرید لیزر نابلکس Noblex

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها