نحوه عملکرد دستگاه الکساندرایت چیست

نحوه عملکرد دستگاه الکساندرایت چیست

تا کنون جهت حذف موهای زائد دستگاه های مختلفی وارد این بازار شده است. یکی از شناخته شده ترین و موثرترین دستگاه های این عرصه لیزر الکساندرایت می باشد. این دستگاه از منبع نوری جامد جهت تولید پرتو لیزر بهره می گیرد. طول موج نور تولید شده توسط لیزر الکساندرایت در محدوده ۷۵۵ نانومتر می باشد. یکی از عوامل بسیار موثر در نفوذ پرتو لیزر در پوست طول موج آن است، بگونه ای که تغییر در طول موج با مقدار نفوذ پرتو نور لیزر در پوست ارتباط مستقیم دارد.

با وارد شدن پرتو لیزر دستگاه الکساندرایت به پوست و تابیده شدن آن به فولیکول موهای بدن اینکار موجب گرم شدن و جلوگیری از رشد و نازک شدن موهای بدن در آن ناحیه می گردد. البته این اتفاق پس از انجام لیزر در چند جلسه بوجود خواهد آمد و نتیجه نهایی و مورد نظر حاصل خواهد گشت. دستگاه الکساندرایت در سال ۱۹۹۷ میلادی در ایالات متحده توانست تاییدیه FDA‌ را اخذ نماید.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو Pento Alexandrite Laser

ش خرداد 21 , 1401
دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو Pento Alexandrite Laser در بین دستگاه های لیزر الکساندرایت جهت از بین بردن موهای زاید با برندهای متفاوتی مواجه هستیم که هر کدام دارای قابلیت و ویژگیهای خاص خود هستند . لیزرهای الکساندرایت در ایران که به نام لیزر الکس هم معروف است یکی از محبوب […]
دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو Pento Alexandrite Laser

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها