نحوه عملکرد دستگاه های لیزر جوانسازی چگونه است

نحوه عملکرد دستگاه های لیزر جوانسازی چگونه است

به کار یردن روش های مختلف جهت داشتن پوستی صاف و شفاف یکی از مسائلی است که امروزه بسیاری از افراد به آن اهمیت می دهند. به کاریردن روش های خانگی جهت اینکار مانند استفاده از انواع کرم های پوستی و ماسک های مختلف از جمله مواردی است که افراد مختلف از آن استفاده می نمایند. اما باید گفت استفاده از این موارد در نگهداری و پیشگیری از افتادگی و چروک های پوست بسیار موثر می باشد ولی در دمان این موارد اثربخشی بالایی ندارند.

از جمله بهترین و محبوب ترین شیوه ها جهت جوانسازی پوست امروزه استفاده از دستگاه های لیزر جوانسازی است. این دستگاه ها با استفاده از انواع روش ها با تحریک پوست موجب تولید کلاژن بیشتر می گردند. در نهایت با کلاژن سازی بیشتر پوست می توان پوست صاف و شفاف تری داشت. از جمله بهترین دستگاه های جوانسازی مورد استفاده می توان به دستگاه هایفوتراپی، دستگاه لیزر آراف فرکشنال سوزنی و دستگاه لیزر CO2 فرکشنال اشاره نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

ج شهریور 10 , 1402
استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد جهت آنها یکی از پرطرفدارترین شیوه ها برای اینکار محسوب می گردد. استقبال زیاد افراد از این روش بدلیل اثربخشی بسیار مناسب آن در کنار کم عارضه بودن این شیوه می باشد. همچنین با سپری کردن یک دوره کامل برای حذف موهای زائد با […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها