نکاتی که باید برای انجام لیزر جوانسازی بدانیم چیست

نکاتی که باید برای انجام لیزر جوانسازی بدانیم چیست

داشتن پوستی صاف و شفاف برای اکثر افراد به خصوص بانوان بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل نگهداری از پوست و استفاده از روش های مناسب جهت حفظ سلامت پوست و از بین بردن چین و چروک آن برای افراد بسیاری مسئله مهمی است. روش های مختلفی برای از بین بردن چین و چروک پوست و نگهداری از آن وجود دارد از جمله استفاده از انواع کرم های پوستی و ماسک ها از این دسته می باشند. ولی این شیوه ها بیشتر جنبه مراقبتی داشته و از منظر درمانی تاثیر بسیار زیادی ندارند.

استفاده از دستگاه های لیزر جوانسازی امروزه یکی از روش های رایج می باشد، زیرا هم تاثیر گذاری مناسبی داشته و هم عوارض زیادی به همراه ندارد و در برابر روش هایی مانند جراحی بسیار کم هزینه تر است. همچنین دوران نقاهت کوتاهی داشته و افراد می توانند پس از انجام آن به سرعت به محیط کاری و زندگی شخصی خود بپردازند. نکات مهمی در انجام لیزر جوانسازی وجود دارد که از آن جمله می توان به فصل انجام لیزر و شرایط حفاظت پوست بعد از انجام آن اشاره نمود. بدلیل اینکه پس از انجام لیزر باید در چند روز اول در برابر نور مستقیم خورشید قرار نگرفت بنابراین انجام اینکار بهتر است در فصل پاییز و زمستان که گرما و نور خورشید در زمان کوتاه تری وجود دارد انجام گردد. همچنین استفاده از کرم های تجویز شده پس از انجام پروسه درمانی توسط لیزر بسیار مهم و جدی است، بنابراین رعایت این نکات و توجه به آنها بسیار حائز اهمیت است. همچنین در ساعت های اولیه پس از انجام لیزر بهتر است از آب خوردن به پوست جلوگیری به عمل آید. سعی کنید برای جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی و همچنین نتیجه بخشی بهتر تمامی دستورات پزشک را بدرستی و دقت انجام دهید.

منبع و ماخذ : www.pishro-teb.com

 

پست بعدی

بهترین روش ها برای جلوگیری از ایجاد جوش کدامند

ش آذر 11 , 1402
ایجاد جوش بر روی پوست مسئله طبیعی است که تقریبا تمامی افراد آن را تجربه کرده اند. اما وجود جوش بر روی پوست موجب از بین بردن زیبایی صورت می گردد و روی ظاهر تاثیر بسزایی دارند. به همین علت تمامی افراد به دنبال استفاده از راه هایی برای جلوگیری […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها