نکاتی که باید در خرید دستگاه لیزر الکساندرایت در نظر گرفت چیست

نکاتی که باید در خرید دستگاه لیزر الکساندرایت در نظر گرفت چیست

استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه گسترش بسیار زیادی در اغلب کشورهای دنیا داشته است. این مسئله به گونه ای است که بیشتر افراد به استفاده از این روش جهت حذف موهای زائد تمایل یافته اند. به همین علت ساخت و استفاده از این دستگاه ها روز به روز در حال افزایش است بگونه ای که شرکت های ساخت تجهیزات پزشکی به فکر به روز کردن و ارتقاء دستگاه های خود در بازه زمانی کوتاه هستند.

استفاده از دستگاه های لیزر الکساندرایت که یکی از به روزترین دستگاه ها و تکنولوژی های مورد استفاده در لیزرهای موهای زائد می باشد گسترش قابل توجهی داشته است. دستگاه لیزر غیر تماسی یا همان لیزر الکساندرایت از طریق منبع نوری جامد نور لیزر را ایجاد نموده و نور لیزر در این گروه دستگاه ها با طول موج حدود ۷۵۰ نانومتر  تولید می گردد. با وجود این تنوع بالا دستگاه های بسیار زیادی در بازار این کالا وجود دارند که ساخت کمپانی های غیر معتبر بوده و عملکرد مناسبی ندارند. از جمله نکات بسیار مهم و حائز اهمیت علاوه بر مشخصات فنی دستگاه، در خصوص تهیه دستگاه لیزر موهای زائد توجه به مجوزهای دستگاه و همچنین گواهینامه های بین المللی که دستگاه مورد نظر دارد. البته اثبات وجود این مجوزها و گواهینامه ها را باید حتما مورد بررسی قرار داد که در خصوص مجوزهای داخلی کاملا از طریق سایت ها و مراکز ذیصلاح مانند وزارت بهداشت قابل استعلام بوده و در خصوص گواهینامه های بین المللی نیز باید از طریق مراجعه به سایت های معتبر استعلام صحت آنها را تایید نمود. همچنین سابقه استفاده از دستگاه ها و در واقع همان وجود منابع معتبر که از آنها استفاده نمودند نیز یکی از نکاتی دیگری است که می توان آن را مدنظر قرار داد.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

جدیترین دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

ی تیر 4 , 1402
استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه یکی از پرطرفدارترین شیوه های حذف موهای زائد محسوب می گردد. علت اصلی این مسئله بدون عارضه بودن این شیوه در کنار اثربخشی بسیار بالای آن می باشد. همچنین استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد موجب گردیده نیاز به تکرار آن […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها