نکات مهم در انجام لیزر موهای زائد چیست

نکات مهم در انجام لیزر موهای زائد چیست

حذف موهای زائد با استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین شیوه های اینکار محسوب می گردد. علت محبوبیت این روش عدم نیاز به تکرار مجدد آن پس از انجام کامل در یک دوره زمانی و همچنین اثربخشی بسیار مناسب این شیوه در کنار بدون عارضه بودن آن می باشد. به همین دلیل به کار بردن دستگاه های جدیدتر با عملکرد بهتر هر روزه رو به افزایش است. در این میان انجام دادن برخی موارد و یا عدم انجام یک سری مسائل در نتیجه اینکار موثر می باشد.

از جمله موارد مهم که می بایست توسط هر فردی که برای حذف موهای زائد تمایل به استفاده از دستگاه لیزر مو دارد، رعایت گردد می توان به عدم به کاربردن روش های سولار کردن پوست تا چند هفته قبل و بعد از لیزر اشاره نمود. همچنین بعد از انجام لیزر حتما استفاده از کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید. اگرچه استفاده از کرم ضدآفتاب برای هر فردی لازم و ضروری است ولی رعایت آن توسط افرادی که تازه لیزر انجام داده اند بسیار با اهمیت تر می باشد. مشورت با پزشک متخصص قبل از انجام لیزر بسیار مهم و ضروری است، زیرا هم با توجه به شرایط پوستی شما دستگاه مناسب تر اتخاب گردد و هم در صورت مصرف برخی داروها رعایت فاصله زمانی مناسب تا اتمام داروها برای انجام لیزر ضروری است.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

آیا انجام لیزر مو در دوران بارداری خطرناک است

ج بهمن 27 , 1402
استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین شیوه های انجام حذف موهای زائد محسوب می گردد. از مهمترین مزایای این روش علاوه بر اثربخشی بالای آن بدون عارضه بودن این شیوه نیز می باشد. البته رعایت برخی نکات در انجام لیزر مو و همچنین انجام برخی […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها