حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در همایش علمی پزشکان عمومی

انجمن پزشکان عمومی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در همایش علمی پزشکان عمومی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در گردهمایی علمی فصلی انجمن پزشکان عمومی ایران با موضوع تازه های مراقبت از پوست که توسط انجمن پزشکان عمومی ایران در شهر تهران و در محل مرکز همایش های رازی برگزار گردید . شرکت پیشرو طب پرشیا ضمن حضور فعال در این همایش به معرفی جدیدترین تجهیزات پزشکی لیزر در حوزه تخصصی پوست به بازدیدکنندگان گرامی پرداخت . از همه بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی و پزشکان محترمی که در این مدت مهمان غرفه ما بودند کمال قدردانی را داریم .

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ پوست دوبی

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ پوست دوبی حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ تخصصی پوست و تازه های لیزر در کشور دبی ، این ورکشاپ تخصصی که با دعوت از تعداد قابل توجهی از پزشکان متخصص پوست از سراسر جهان و به اسپانسری کمپانی بزرگ آیلودا کره […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها