حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پزشکان عمومی

کنگره پزشکان عمومی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پزشکان عمومی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در همایش سراسری پزشکان عمومی ایران ، این کنگره سراسری با امتیاز بازآموزی در مرکز همایشهای رازی برج میلاد تهران برگزار شد ، شرکت پیشرو طب پرشیا به روال سالهای گذشته افتخار اسپانسری و حضور فعال در این همایش را داشته و میزبانی جمع کثیری از همکاران پزشک را برعهده داشته است . از همه دوستان و بازدیدکنندگان و مهمانان عزیزی که در این همایش همراه ما بودند تشکر مینماییم .

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پوست اسپانیا

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پوست اسپانیا حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره تخصصی پوست و زیبایی در اسپانیا ، این کنگره در حوزه تجهیزات پزشکی زیبایی و لیزر با رویکرد تکنولوژی های ایمن در کشور اسپانیا و شهر مادرید برگزار شد . شرکت پیشرو طب پرشیا […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها