حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پوست اسپانیا

کنگره پوست اسپانیا

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پوست اسپانیا

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره تخصصی پوست و زیبایی در اسپانیا ، این کنگره در حوزه تجهیزات پزشکی زیبایی و لیزر با رویکرد تکنولوژی های ایمن در کشور اسپانیا و شهر مادرید برگزار شد . شرکت پیشرو طب پرشیا ضمن افتخار حضور در این کنگره جهانی و همراهی جمع کثیری از پزشکان ایرانی مقیم خارج از کشور به معرفی آخرین تجهیزات و تکنولوژی های لیزری در این حوزه پرداخت . از همه همراهان گرانقدر و پزشکان محترمی که از غرفه ما بازدید داشتند تشکر ویژه نموده و برای همگی آرزوی موفقیت روزافزون را داریم .

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پوست ایران

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پوست ایران حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نوزدهمین کنگره متخصصین پوست ایران ، این کنگره تخصصی توسط انجمن متخصصین پوست ایران و در هتل المپیک تهران برگزار گردید . شرکت پیشرو طب پرشیا بر طبق تمام نوزده دوره قبلی ضمن حضور فعال […]
پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها