حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پوست ایران

کنگره پوست هتل المپیک

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره پوست ایران

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نوزدهمین کنگره متخصصین پوست ایران ، این کنگره تخصصی توسط انجمن متخصصین پوست ایران و در هتل المپیک تهران برگزار گردید . شرکت پیشرو طب پرشیا بر طبق تمام نوزده دوره قبلی ضمن حضور فعال در این کنگره تخصصی پاسخگوی سئوالات و مشاوره پزشکان محترم در حوزه آخرین تجهیزات پزشکی لیزری و جراحی درماتولوژی نموده است . از کلیه پزشکان و همکاران گرامی که به ما ابراز لطف نمودند کمال تقدیر و تشکر را داریم .

پست بعدی

دستگاه کولینگ دستگاه لیزر الکساندرایت کرایو زیمر ایرانی

د خرداد 9 , 1401
خنک کننده کولینگ دستگاه لیزر کرایو زیمر ایرانی دستگاه کولینگ کرایو کولکس Coolex Cryo که در ایران به نام زیمر ایرانی Zimmer Cryo هم شناخته میشود یک دستگاه خنک کننده دمنده هوای بسیار سرد میباشد که با روش مهندسی معکوس از سیستم کرایو کولینگ زیمر آلمان در ایران ساخته شده […]
کولینگ خنک کننده لیزر کندلا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها