کارآمدترین دستگاه های جوانسازی پوست کدامند

کارآمدترین دستگاه های جوانسازی پوست کدامند

استفاده از روش های مختلف به منظور داشتن پوستی صاف و شفاف برای افراد بسیاری حائز اهمیت می باشد. زیرا این مسئله در اعتماد به نفس افراد و همچنین ظاهر آنها تاثیر بسزایی دارد. بکاربردن روش های خانگی و سنتی مانند استفاده از انواع کرم ها و ماسک های پوستی در ترمیم و نگهداری از پوست تاثیر بسزایی دارد. ولی باید گفت این موارد شاید در درمان مشکلات پوستی در برخی موارد موثر نباشد.

روش جراحی بدلیل هزینه بالا و همچنین ریسک های جراحی و طول دوره نقاهت طولانی برای افراد بسیاری گزینه مطلوب نمی باشد. در این میان استفاده از دستگاه های جوانسازی و برخی روش های تکمیلی نوین امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفاه است. از جمله عوامل این محبوبیت اثربخشی مناسب این شیوه در کنار بدون عارضه بودن آن می باشد. همچنین مزیت قابل توجه دیگر این روش طول دوره درمان کوتاه و امکان انجام فعالیت های روزانه توسط فرد پس از انجام این درمان است. از جمله دستگاه های بسیار کارآمد در جوانسازی پوست میتوان به لیزر CO2 فرکشنال، لیزر آراف فرکشنال سوزنی و دستگاه هایفو اشاره نمود. تمامی این دستگاه ها عملکرد مناسبی دارند ولی در واقع باید حتما در یک برنامه درمانی صحیح و در مرحله درست براساس نوع و ساختار و شرایط پوستی فرد مورد استفاده قرار گیرند تا بهترین نتیجه را بتوان از آنها بدست آورد. همچنین در کنار استفاده از این دستگاه ها انجام برخی فرآیندهای درمانی تکمیلی مانند مزونیدلینگ و یا استفاده از برخی کرم های پوستی لازم و ضروری است، که حتما باید تحت نظر پزشک متخصص و طبق برنامه ریزی او برای نتیج بخشی بهتر و جلوگیری از هرگونه آسیبل احتمالی صورت پذیرد.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

جدیدترین و به روزترین لیزر الکساندرایت چیست

چ خرداد 16 , 1403
استفاده از دستگاه های لیزر جهت حذف موهای زائد امروزه با توجه به مزایای گسترده این شیوه بسیار گسترش یافته است. از جمله مهمترین مزایای این شیوه اثربخشی بسیار بالای آن با توجه به تولید دستگاه های لیزر به روز می باشد. همچنین بدون عارضه بودن این روش در کنار […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها