کاربرد و عملکرد لیزر های جوانسازی پوست چیست

کاربرد و عملکرد لیزر های جوانسازی پوست چیست

داشتن پوست شفاف و صاف یکی از مسائل مهم در ظاهر افراد محسوب می گردد. این مسئله برای اکثر افراد به خصوص بانوان بسیار حائز اهمیت است. مسائل بسیاری از جمله نوع تغذیه، آلودگی هوا، مشکلات عصبی و استرس، بی خوابی، استفاده از دخانیات و سیگار و افزایش سن تاثیر مستقیم بر روی شادابی پوست و ایجاد چین و چروک بر روی آن را دارد. رعایت برخی نکات کاملا مربوط به خود افراد بوده و تصحیح سبک زندگی بر روی این مسئله موثر است ولی برخی موارد مانند افزایش سن و آلودگی هوا از جمله مسائلی هستند که اجتناب ناپذیر است. استفاده از روش های سنتی و همچنین برخی مراقبت های لازم مانند استفاده از کرم های مناسب بر روی پوست تاثیر مثبت قابل توجهی دارد و جزء روش های پیشگیری از افتادگی پوست محسوب می گردند.

ایجاد چین و چروک در پوست و از بین رفتن شفافیت آن برای تمامی افراد اما در سنین مختلف و بسته به رعایت آنها و تصحیح سبک زندگی رخ خواهد داد. بنابراین استفاده از روش های درمانی مناسب برای ترمیم پوست و شاداب نگه داشتن آن مورد استقبال بسیاری از افراد می باشد. استفاده از روش های جراحی یکی از راه هایی است برخی از افراد به سراغ‌ آن رفته ولی مسئله مهم پرعارضه بودن این شیوه و دوران نقاهت طولانی این روش می باشد. بنابراین بسیاری از افراد تمایلی برای استفاده از روش جراحی ندارند. یکی از روش های رایج استفاده از دستگاه های لیزر جوانسازی می باشد این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی نوین و تحریک پوست باعث کلاژن سازی آن شده و موجب شادابی پوست می گردد. از جمله دستگاه های مورد استفاده در این روش دستگاه های هایفوتراپی، دستگاه لیزر CO2 فرکشنال، دستگاه لیزر آراف فرکشنال سوزنی می باشد که با استفاده از امواج رادیویی موجب تحریک پوست برای کلاژن سازی می گردد و در نهایت با یک نتیجه بخشی مناسب باعث شادابی و شفافیت پوست خواهد گردید.

پست بعدی

خرید اقساطی دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser

د فروردین 28 , 1402
خرید اقساطی دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser لیزر الکساندرایت یکی از انواع لیزرهای پرقدرت است که در صنایع پزشکی و زیبایی استفاده می شود. این لیزر قابلیت برداشتن موها، لکه های پوستی و جوانسازی را دارد و به دلیل دقت بالا و عملکرد قابل اطمینان، محبوبیت بسیاری در بین مصرف […]
خرید اقساطی دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite Laser

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها