فروش دستگاه لیزر دایود اپیلیا آراف Diode Laser Epilia RF

Diode Laser Epilia RF

خرید لیزر دایود اپیلیا Diode Laser Epilia RF ، فروش دستگاه لیزر دایود اپیلیا Epilia Diode Laser ، جدیدترین دستگاه لیزر دایود مجهز به آراف جهت حذف موهای زائد و لیفت همزمان پوست Diode Laser Epilia RF ، قیمت دستگاه لیزر دایود درمان موهای زائد صورت و بدن Diode Laser ، خرید دستگاه لیزر دایود کره ای اصل با لیزر سورس آلمانی واقعی Epilia RF Diode Laser ، بهترین تکنولوژی لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر دایود اپیلیا آراف Diode Laser Epilia RF ، اولین لیزر دایود مجهز به رادیو فرکانسی جهت درمان همزمان موهای تیره و نازک در دنیا :

دستگاه لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser از جدیدترین تکنولوژی دایود لیزرهای حذف مو در جهان بوده که علاوه بر درمان پر مویی و حذف موهای زاید صورت و بدن دارای قابلیت اختصاصی جوانسازی همزمان پوست با تکنولوژی ترکیبی لیزر و رادیوفرکانسی بوده و دارای کاربرد بسیار وسیع و متنوعی برای حذف موهای زاید می باشد . وجود موهای ناخواسته از معضلاتی است که بسیاری از خانم ها و حتی آقایان را درگیر ساخته و با پیشرفت های سریع انجام شده در حوزۀ زیبائی جرو اولویت های درمانی بسیاری از افراد قرار گرفته است .

درمان لیزر موی زائد به هدف درمان این مشکل از چند دهه قبل به کار رفته و انواع مختلفی دارد . از جمله لیزرهای بسیار موفق و بدون عارضه که در نژاد ایرانی نتایج رضایت بخشی ایجاد کرده است دستگاه لیزر دایود Epilia RF Diode Laser با طول موج ۸۰۸ نانومتر است که با داشتن دو سیستم خنک سازی بر منبع نوری و بر هندپیس راحتی و ایمنی زیادی برای بیمار و پزشک به وجود آورده و احتمال عدم موفقیت درمان یا سوختگی بدن یا سرخی بعد از لیزر یا ایجاد تیرگی بعد از درمان یا برگشت موهای زائد تقریبا منتفی شده است .

دستگاه لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser با فواصل هر ماه یک بار انجام شده و به طور متوسط به ۵ تا ۶ جلسه درمان نیاز دارد . این لیزر در درمان موهای زائد همه مناطق صورت و بدن کاربرد دارد . دستگاه لیزر دایود اپیلیا آراف Epilia RF Diode Laser ، یک لیزر دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتری و همراه سیستم قدرتمند RF است . طول موج این لیزر، بطور اختصاصی توسط ملانین موجود در فولیکول مو جذب شده، موجب از هم پاشیده شدن ساختار فولیکول مو می شود . طول موج این لیزر، موجب کارآمد شدن آن در از بین بردن موهای زائد، در تمامی تیپهای پوستی، خصوصا پوستهای شرقی و تیره رنگ شده است و به دلیل مجهز شدن به آراف RF دارای پروتکل اختصاصی جهت لیفت پوست با تکنولوژی دایود لیزر می باشد .

عملکرد ليزر دايود اپیلیا آراف Epilia RF Diode Laser :
تعداد جلسات درمان موهای زائد بین ۳ تا ۶ جلسه متغیر است و جلسات درمان معمولاً با فواصل ۴ تا ۶ هفته یک بار انجام می شوند . البته باید تأکید کرد که میزان پاسخ دهی هر منطقه از بدن و هر فرد بسته به تراکم و ضخامت و نوع تیپ پوستی متفاوت است و شاید برخی افراد به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند و یا برعکس با جلسات کمتری به نتایج دلخواه برسند . ميزان نفوذ بالاي دستگاه ليزر دايود اپیلیا Epilia RF Diode Laser با طول موج ۸۰۸ نانومتر و همچنين ميزان جذب ملانين در اين طول موج، اين ليزر را در رديف يکي از مناسب ترين انتخاب ها جهت رفع موهاي زائد قرار مي دهد. در هنگام درمانهاي ليزري، سيستم هاي خنک کننده مناسب نقش موثري در کاهش دماي اپيدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسيب هاي حرارتي، موجب افزايش سرعت درمان مي شوند .

دستگاه ليزر دايود اپیلیا Epilia Diode Laser با بکارگيري سيستم خنک کننده تماسي در هندپيس و همچنين خنک کننده داخلی مجزا اين امکان را فراهم مي سازد تا در زمان درمان، پوست را تا دماي زير صفرخنک ساخته و بدين ترتيب امکان اعمال توان هاي بالاتر ليزر بدون سوختگي و با حداقل احساس درد فراهم مي گردد .

ويژگيهاي سيستم لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser :
دارای هندپیس آرگونومیک
دارای انرژي بالای ۶۰ ژول واقعی
سرعت بالای از ۱ الي ۱۰ هرتز
خنک کننده سطح پوست ۲+ درجه تا ۵- درجه
سطح مقطع ۱۱×۱۲ميلي متر
لنز يکنواخت کننده تشعشع لیزر
مجهز به RF با توان ۱۵۰ ژول جهت لیفت پوست

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش ۰۲۱٫۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱٫۸۶۰۲۹۳۷۸ شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها